30.3.2020
SEINÄJOEN URHEILIJOIDEN LUISTELIJOIDEN KAUDEN 2019-2020 PARHAAT AJAT
KOTIMAA ja ULKOJÄÄT               ULKOMAAT, HALLI ja VUORISTO      
LUISTELIJA SARJA 100 m 300 m 500 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000m 100 m 300 m 500 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m
AATU HAUTAMÄKI M
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
LAURI LINDEN M 0:41,35 4:51,72
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
JUHO-JAAKKO YLI-ILKKA M 0:41,35 2:17,35 4:57,88 9:11,45
JAAKKO HAUTAMÄKI M 0:39,59 1:19,26 2:03,34 4:37,64 7:36,46 15:50,45 0:38,51 4:08,47
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
MIKA KOIVUPUISTO M40 0:54,52
JUHA SANTTILA M40 0:11,85 0:44,03 1:31,48 2:23,05 5:30,10 0:43,76 1:28,52 2:24,64 5:23,46
ARI HILTUNEN M50 0:47,78 1:38,13 2:28,40 5:23,39 9:08,80
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### #######
TAPANI RENKO M65 0:12,78 0:49,29 1:44,62 2:40,87 5:59,96
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## #######
                                 
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
                                 
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## ####### #######
                                 
PETTERI LEHTINIEMI A19-pojat 0:11,61 0:43,11 1:32,54 2:28,06
JUUSO LEHTONEN A19-pojat 0:10,58 0:38,32 1:17,48 2:01,36 4:30,94 8:16,83 0:37,53 1:14,33 1:55,87 4:26,13
                                 
SINI SIRO A19-tytöt 0:11,43 0:44,38 1:31,46 2:23,73 5:22,98 0:43,53 1:28,87 2:18,64
                                 
TUDOR PRISADA B17-pojat 0:10,97 0:42,44 1:31,18 2:26,10 5:40,37 0:41,38 1:26,56 2:27,35 5:26,37
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### ######## #######
                                 
VEERA LEHTONEN B17-tytöt 0:12,29 0:46,36 1:36,35 2:35,93 5:42,45 0:45,13 1:34,52 2:26,57 5:43,79
MILA SIRO B17-tytöt 0:12,31 0:49,70 1:45,37 2:46,04 6:11,23
                                 
URHO HILTUNEN C15-pojat 0:11,74 0:42,94 1:28,43 2:18,15 5:00,57 0:40,94 1:22,05 2:05,13 5:06,77
MATIAS KOIVUPUISTO C15-pojat 0:11,04 0:43,35 1:29,17 2:21,54 5:09,50 9:12,17 0:46,42 1:23,27 2:09,33 4:41,04
EERO PÄIVÖLÄ C15-pojat
LUKA RINTALA C15-pojat 0:11,34 0:42,17 1:27,77 2:14,11 4:52,48 0:41,24 1:22,93 2:21,04 5:08,20
JOONATAN SALIN C15-pojat 0:12,18 0:45,55 1:33,99 2:24,26 5:13,56 9:30,13 0:47,79 1:40,31 2:33,93 5:37,50
SAMPSA SANTTILA C15-pojat 0:11,01 0:41,27 1:23,28 2:11,49 4:42,21 8:34,79 0:39,71 1:20,26 2:03,82 4:27,42
                                 
#VIITTAUS! ######## ####### ####### ####### ####### ####### #######
JANETTE PIRHONEN C15-tytöt 0:11,31 0:46,31 1:40,28 2:37,92 5:39,74 0:44,88 1:34,22 2:27,28 6:14,34
                                 
EEMELI LASSILA D13-pojat 0:14,23 0:56,66 1:50,24 2:56,43 6:29,69 1:00,11 2:12,80 3:14,07
EEKA RINTALA D13-pojat 0:12,95 0:52,79 1:49,25 2:51,52 6:27,77 0:49,45 1:56,81 2:58,20
VEIKKA SANTTILA D13-pojat 0:13,56 0:55,60 1:54,22 3:00,41 6:15,93 0:53,78 1:50,58 3:05,17
                                 
NELMA ARVOLA D13-tytöt
OONA KOIVUPUISTO D13-tytöt 0:14,18 0:57,47 2:00,37 3:07,25 0:53,00 2:08,69 3:16,16
SAAGA RINTALA D13-tytöt 0:14,53 1:01,94 2:12,70 3:27,69 1:01,94 2:16,28 3:42,79
                                 
ANTTONI RISTIMÄKI F8-pojat
SAMUEL RUUSUNEN F8-pojat 0:18,01 0:52,82 1:33,24 3:27,50
LEEVI SYRJÄNEN F8-pojat 0:17,08 0:47,66 1:29,44
EELI TOIVONEN F8-pojat
JOONATAN HIETANEN G7-pojat 0:21,65 1:08,48 2:16,12
VILJAMI HONGISTO G7-pojat 0:20,86
LAURI KYTÖNIEMI G7-pojat
LUCA KORPELA ? 0:54,67 1:29,96
                                 
MEEA SIRO E11-tytöt 0:14,81 0:43,70 1:15,96 2:44,62 4:05,09
SOFIA HIETALA F9-tytöt
HILJA HILTUNEN F9-Tytöt 0:16,20 0:44,86 1:16,29 2:33,45 3:56,26
EEVI KOIVUPUISTO F8-Tytöt 0:18,65 0:50,95 1:30,03 3:08,99 4:55,49
EVELIINA HONGISTO F8-tytöt 0:16,23 0:47,60 1:22,46 3:15,52
ROOSA KORTESNIEMI ######## ####### ####### ####### ####### ####### ####### ####### #######